candling دندان ایرانی سرگرمی سرگرمی

candling: دندان ایرانی سرگرمی سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بروزترین قیمت آپارتمان نوساز در مناطق ۴ و ۵

سهم قابل توجهی از معاملات مسکن در ماه گذشته به آپارتمان‌های نوساز در مناطق چهار و پنج به‌عنوان پرمعامله‌ترین مناطق پایتخت کشور عزیزمان ایران تعلق دارد. 

بروزترین قیمت آپارتمان نوساز در مناطق ۴ و ۵

بروزترین قیمت آپارتمان نوساز در مناطق ۴ و ۵

عبارات مهم : میلیون

سهم قابل توجهی از معاملات مسکن در ماه گذشته به آپارتمان های نوساز در مناطق چهار و پنج به عنوان پرمعامله ترین مناطق پایتخت کشور عزیزمان ایران تعلق دارد.

به گزارش دنیای اقتصاد ، به طور کلی آپارتمان های نوساز همواره در صدر تقاضای خریداران مسکن بوده است و این روند اکنون نیز وجود دارد. دو منطقه چهار و پنج در شرق و غرب پایتخت نیز به چند علت طی ماه های پیاپی همواره پرمعامله ترین مناطق شهر بوده اند. هرچند گاه جای رتبه اول و دوم عوض کردن می کند ولی همواره این دو منطقه به علت قیمت مناسب در عین برخورداری نسبتا قابل قبول از سرانه های خدماتی، فضاهای آموزشی نظیر مدرسه با دسترسی مناسب به بافت مسکونی مقصد اول منزل اولی ها و متقاضیان مصرفی مسکن بوده و هستند. به این ترتیب بیشترین معاملات مسکن در پایتخت کشور عزیزمان ایران طی ماه ها و حتی سال های اخیر مربوط به واحدهای نوساز در دو منطقه مذکور است.

بررسی بروزترین قیمت واحدهای نوساز در مناطق چهار و پنج پایتخت کشور عزیزمان ایران موید نوسان قیمتی ۱۰ درصدی نسبت به پاییز سال قبل هست. ارزان ترین آپارتمان های نوساز معامله شده است در دو هفته نخست آذرماه در منطقه چهار مربوط به محله های اوقاف، حکیمیه و سراج بوده که مترمربعی ۴ تا ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته شده است اند. گران ترین آپارتمان های این منطقه نیز در محدوده ازگل واقع شده است که هرمترمربع از این واحدها بیش از هفت میلیون تومان ارزش دارد.

بروزترین قیمت آپارتمان نوساز در مناطق ۴ و ۵

در منطقه پنج نیز گران ترین معاملات هفته های اخیر بر اساس بروزترین قیمت ها به جنت آباد جنوبی و بلوار شاهین جنوبی تخصیص داده شده است دارد که بعضی از واحدهای نوساز این محله ها مترمربعی هشت میلیون و ۵۰۰ تا هشت میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته شده است هست. معاملات ارزان این منطقه نیز در شهرک آپادانا و صادقیه، محدوده بزرگراه ستاری ثبت شده است که قیمت آپارتمان نوساز در آنها مترمربعی پنج تا پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده است.

سهم قابل توجهی از معاملات مسکن در ماه گذشته به آپارتمان‌های نوساز در مناطق چهار و پنج به‌عنوان پرمعامله‌ترین مناطق پایتخت کشور عزیزمان ایران تعلق دارد. 

واژه های کلیدی: میلیون | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz