candling دندان ایرانی سرگرمی سرگرمی

candling: دندان ایرانی سرگرمی سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز اخبار حوادث چگونه ماشین گران‌قیمت به آتش کشیده شد؟ ، انتقام‌جویی آتشین داماد از پدرزن

زن جوان هنگامی که مهریه هزار سکه‌ای‌ خود را به اجرا گذاشت، تصورش را هم نمی‌کرد این کارش باعث کینه‌ همسرش و انتقام‌جویی آتشین او شود. 

انتقام جویی آتشین داماد از پدرزن / چگونه ماشین گران قیمت به آتش کشیده شد؟

عبارات مهم : داماد

زن جوان هنگامی که مهریه هزار سکه ای خود را به اجرا گذاشت، تصورش را هم نمی کرد این کارش باعث کینه همسرش و انتقام جویی آتشین او شود.

همشهری نوشت:اردیبهشت سال گذشته، آتش نشانان پایتخت در جریان یک آتش سوزی در اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفتند. یک دستگاه خودروی لندکروز عمدا به آتش کشیده شده است بود و بعد از اطفای حریق، تحقیقات پلیس جهت کشف راز این آتش سوزی شروع شد. بعد از بازبینی تصویرهای دوربین مداربسته رستورانی که ماشین برابر آن پارک شده است بود، مشخص شد که مرد نقابداری سوار بر موتور در اطراف رستوران توقف کرده و بعد از آن یک ظرف بنزین را روی ماشین پاشیده و آن را به آتش کشیده و به سرعت گریخته است.

صاحب ماشین کسی جز صاحب رستورانی که اتفاق در آنجا رخ داده بود، نبود. مرد میانسال که از آتش گرفتن خودروی گران قیمتش شوکه شده است بود، به مأموران گفت: منزل ام در نزدیکی رستوران است و چون شب اتفاق تا دیر وقت در رستوران بودم و قرار بود صبح سریع دوباره به آنجا بروم، ماشینم را برابر رستوران پارک کردم. تا اینکه شنیدم نیمه های شب مرد نقابداری، ماشینم را آتش زده هست. وی ادامه داد: من به تنها کسی که مظنون هستم، دامادم است چراکه او از مدت ها قبل با دخترم دچار اختلاف شده؛ به طوری که دخترم به منزل من برگشته و درخواست طلاق داده هست. ضمن اینکه یک سال قبل مبلغ 50میلیون تومان به دامادم قرض دادم تا کاری جهت خودش راه بیندازد ولی او با رفیق بازی تمام پولی را که در اختیارش قرار داده بودم از دست داد.

چگونه ماشین گران‌قیمت به آتش کشیده شد؟ ، انتقام‌جویی آتشین داماد از پدرزن

وی ادامه داد:دامادم حمید در رستوران من کار می کرد و دخترم راضی به این وصلت نبود ولی با اصرار من راضی شد، چون فکر می کردم حمید مرد زحمتکش و مسئولیت پذیری است ولی اشتباه می کردم.

پس از بیانات شاکی، داماد وی دستگیر شد ولی ادعا کردکه شب اتفاق به جزیره کیش سفر کرده و پایتخت کشور عزیزمان ایران نبوده هست. هنگامی که مشخص شد که مدارکی علیه وی نیست، داماد جوان آزاد شد تا اینکه یک سال بعد اتفاق عجیبی رخ داد.

زن جوان هنگامی که مهریه هزار سکه‌ای‌ خود را به اجرا گذاشت، تصورش را هم نمی‌کرد این کارش باعث کینه‌ همسرش و انتقام‌جویی آتشین او شود. 

افشای یک راز

هیچ ردی از عامل آتش سوزی وجود نداشت تا اینکه مدتی قبل پسرخاله حمید (داماد شاکی) به اداره پلیس رفت و راز این آتش سوزی عمدی را فاش کرد. وی گفت: حمید جهت انتقام از پدرزنش نقشه کشید تا ماشین گران قیمتش را آتش بزند. وی ادامه داد: او جهت من تعریف کرد که جهت انتقام از پدرزنش، یکی از دوستانش را اجیر کرده و خودش جهت رد گم کنی به کیش سفر کرده است.

با افشای این حقیقت حمید بار دیگر دستگیر شد و این بار چاره ای جز بیان حقیقت ندید. وی در بازجویی ها گفت: از چند سال پیش در رستوران پدرزنم کار می کردم و همانجا دخترش را دیدم و به او علاقه مند شدم. هنگامی که پیشنهاد ازدواج دادم، فکرش را نمی کردم پدرزنم قبول کند ولی تصورم اشتباه بود. صاحبکارم که بعد از ازدواج با دخترش، شد پدرزنم، پیش از ازدواج شرط و شروطی گذاشت که همه را پذیرفتم. یکی از شرط هایش مهریه هزار سکه ای بود ولی بعد از ازدواج با دخترش اختلاف پیدا کردیم چون او علاقه ای به من نداشت و با اصرار پدرش تن به ازدواج با من داده بود. از سوی دیگر پدرزنم جهت شروع کاری 50میلیون تومان به من پول داد ولی من نتوانستم کاری راه بیندازم و پول خرج شد.

چگونه ماشین گران‌قیمت به آتش کشیده شد؟ ، انتقام‌جویی آتشین داماد از پدرزن

از آن روز به بعد، هم پدرزنم و هم دخترش مدام مرا مورد تمسخر قرار می دادند و می گفتند تو بی عرضه هستی تا اینکه همسرم مهریه اش را به اجرا گذاشت و درخواست طلاق داد. همین شد که از پدرزنم کینه به دل گرفتم و فکر انتقام به سرم زد. جهت این کار یکی از دوستانم را اجیر کردم و به او پیشنهاد 2میلیون تومان پول دادم تا خودروی شاسی بلند پدرزنم را به آتش بکشد. دوستم هم پذیرفت و شب اتفاق جهت ردگم کنی به جزیره کیش رفتم تا وانمود کنم پایتخت کشور عزیزمان ایران نبودم. یک سال از ماجرا گذشت و چند شب پیش عنوان را جهت پسرخاله ام تعریف کردم، از سوی دیگر همچنان در کش و قوس مراحل قانونی دادگاه خانواده هستیم و هنوز به صورت قانونی از یکدیگر جدا نشده ایم. نمی دانستم اگر با پسرخاله ام درددل کنم و از مشکلاتم بگویم، می شود بلای جانم و مرا لو می دهد.

پس از اعترافات این داماد کینه جو، دوست آتش افروز وی نیز دستگیر شد و هر دو با قرار قانونی در اختیار مأموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفتند.

زن جوان هنگامی که مهریه هزار سکه‌ای‌ خود را به اجرا گذاشت، تصورش را هم نمی‌کرد این کارش باعث کینه‌ همسرش و انتقام‌جویی آتشین او شود. 

واژه های کلیدی: داماد | ماشین | انتقام | ازدواج | رستوران | رستوران | اتفاق عجیب | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz