candling دندان ایرانی سرگرمی سرگرمی

candling: دندان ایرانی سرگرمی سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز اخبار حوادث صدایی به من گفت شوهرت را بکش

زنی که شوهر خودش را به قتل رسانده هست، در بازجویی‌ها مدعی شد تحت‌تأثیر ماده مخدر شیشه دست به این جنایت زده است.  پرونده این زن که از سوی پلیس استان مرکزی ب

صدایی به من گفت شوهرت را بکش

عبارات مهم : زندگی

زنی که شوهر خودش را به قتل رسانده هست، در بازجویی ها مدعی شد تحت تأثیر ماده مخدر شیشه دست به این جنایت زده هست. پرونده این زن که از سوی پلیس استان مرکزی بازداشت شده است و تحقیقات از او ادامه دارد، بعد از آن به جریان افتاد که کارآگاهان از قتل مردی جوان به نام محمود در منزل اش مطلع شدند و هنگامی که به آنجا رفتند، با توجه به شواهد و مدارکی که در صحنه جرم وجود داشت، همسر او به نام مریم را بازداشت کردند.

به گزارش شرق؛مریم در همان بازجویی های ابتدایی به قتل اقرار کرد و گفت: «من و محمود به تازگی با هم ازدواج کرده ایم. ما به طور اتفاقی در خیابان با هم آشنا شدیم و من به او علاقه مند شدم به همین علت هنگامی که خواستگاری کرد بلافاصله جواب مثبت دادم. به این ترتیب محمود همراه خانواده اش به منزل ما آمدند تا رسم و رسوم را اجرا کنند، ولی خانواده من با این ازدواج مخالفت کردند و گفتند دو خانواده به لحاظ فرهنگی به شدت با هم اختلاف دارند. من چنان علاقه ای به محمود داشتم که اصلا نمی توانستم تصور کنم بدون او به زندگی ادامه بدهم به همین علت شروع به اصرار کردم و بالاخره خانواده ام ناچار به موافقت شدند، ولی شرط گذاشتند قبل از هر چیزی محمود باید شغلی پیدا کند». متهم به قتل ادامه داد: محمود بعد از حدود یک سال جست وجو بالاخره به عنوان پیک موتوری در یک شرکت خدماتی مشغول به کار شد و بعد از آن ما با هم عروسی کردیم ولی هنوز مدتی زیادی از ازدواج مان نگذشته بود که محمود را اخراج کردند. آن وقت بود که فهمیدم شوهرم معتاد است و شیشه مصرف می کند.

مصرف او به حدی زیاد شده است بود که دیگر نمی توانست سر کار برود و از صبح تا شب در منزل می ماند. من که چاره ای نداشتم، دنبال کار گشتم و در یک آتلیه عروس مشغول به کار شدم. درآمد زیادی نداشتم ولی به هرحال چاره ای هم وجود نداشت. در آنجا هم کارهای معمولی را انجام می دادم و هم به عنوان مدل از من تصویر می گرفتند. زندگی ام خیلی سخت بود از طرفی نمی توانستم گلایه و شکایتی بکنم. چون با وجود مخالفت خانواده ام ازدواج کرده بودم». مریم در ادامه اعترافاتش گفت: «فشارهای زندگی باعث شد کم کم من هم به سمت ماده مخدر شیشه بروم. می خواستم مثل شوهرم بی خیال باشم و دردها و غصه هایم را فراموش کنم. روز اتفاق بعد از مصرف شیشه اصلا حال خوبی نداشتم.

صدایی به من گفت شوهرت را بکش

در همان اوضاع صدایی در درونم پیچید و به من گفت محمود زندگی مشکل دارد و تو اگر واقعا عاشق او هستی، باید او را بکشی تا از این وضع راحت شود. بعد از آن اصلا نفهمیدم چه شد تا اینکه هنگامی که به خودم آمدم دیدم شوهرم را با چاقو به قتل رسانده ام. من اصلا قصد چنین کاری نداشتم و وقت اتفاق واقعا متوجه کارهایم نبودم». بنا بر این گزارش، تحقیقات از متهم به قتل همچنان ادامه دارد.

زنی که شوهر خودش را به قتل رسانده هست، در بازجویی‌ها مدعی شد تحت‌تأثیر ماده مخدر شیشه دست به این جنایت زده است.  پرونده این زن که از سوی پلیس استان مرکزی ب

واژه های کلیدی: زندگی | ازدواج | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz