candling دندان ایرانی سرگرمی سرگرمی

candling: دندان ایرانی سرگرمی سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز وب‌گردی چگونگی بیرون آوردن اجساد تازه ۱۳ معدنچی

مسئول بازرسی شرکت امداد و نجات هلال احمر به شرح بیرون کشیدن پیکرهای معدنچیانی پرداخت که جسد ۱۳ نفر از آنان به صورت عمودی از عمق ۱۰۰ متری بیرون کشیده شدند.

چگونگی بیرون آوردن اجساد تازه ۱۳ معدنچی

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، علیرضا صیاد با اشاره به اینکه امروز توانستیم با همت امدادگران جسد 13 معدنچی معدن یورت از عمق 100 متری بیرون کشیده شود و دو ساعتی است که تحویل سردخانه شده است هست، اظهار داشت: چند روز قبل نیر 22 پیکر معدنچیان از زیر آوار بیرون کشیده شده است بود.

عبارات مهم : معدن یورت – معدن آزادشهر
وی در توضیحات زیاد عنوان کرد: هم اکنون در حال آواربرداری سوم این معدن هستیم، و تاکنون دو آوار برداری انجام شده است است ولی به علت فرسودگی این معدن امکان استفاده از تجهیزات پیشرفته وجود ندارد ولی با این وجود کارهای استحکام بخشی ورودی و محوطه داخلی معدن که اوار برداری شده است است صورت پذیرفته هست.

مسئول بازرسی شرکت امداد و نجات هلال احمر با تشریح حضور مدیر جمهور در جمع معدنچیان عنوان کرد: بعد از رفتن مدیر جمهور از صحنه اتفاق معدن یورت؛ کارهای امدادی و آواربرداری از انتهای معدن ادامه پیدا کرد و یک مجرای کوچکی به اندازه عبور یک نفر ایجاد شد که در نهایت منجر به کشف اجساد 13 معدنچی متوفی شد که با تدابیر بسیار مشکل جسد آنان بیرون کشیده شد.

صیاد راجع به وجود فرد دیگری در معدن اتفاق دیده توضیح داد: گمانه زنی ها بر محور همین آمار 35 نفر بود ولی به علت اینکه در وقت اتفاق بعضی کارگرها و حتی محلی ها وارد معدن شده است بودند و اینکه هیچ مرجع رسمی نیز آمار دقیقی در این باره ارائه نکرده است ما نیز نمی توانیم وجود فرد دیگری را در داخل معدن عنوان کنیم، ولی طبق وظیفه امدادی خود به عملیات آواربرداری همچنان ادامه می دهیم.

گفتنی است معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر یکی از معادن زغال سنگ کشور عزیزمان ایران در شهرستان آزاد شهر واقع در 14 کیلومتری شهر آزادشهر در استان گلستان واقع شده است است که از عمده سهامداران این معدن می توان بنیاد تعاون بسیج مستضعفین را نام برد، این سنگ معدن در 90 کیلومتری شرق گرگان واقع شده است است که در روز چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 انفجاری در این معدن رخ داد که بر اثر آن ده ها کارگر در زیر زمین گرفتار شدند.

منبع:تسنیم
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: معدن یورت | معدن آزادشهر | پیکر معدنچیان | هلال احمر |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz